Nieporządna?

Wydawnictwo: Poligraf
978-83-88330-70-4
niebieska

Przez całe swoje życie starała się być sobą, nikogo nie naśladowała, nie była marną kopią innej osoby. Każdy gest, każde słowo było wpisane w jej życie. Życie pełne wewnętrznego niepokoju, lęku i skrytych marzeń. Wiedziała jednak, że wszystko co robi, zależy od niej. To ona nakreślała kontury swoich dni, to ona wytyczała granicę przyzwoitości. Poprzez swoją szczerość i bezpośredniość nie zjednywała sobie ludzi. Bulwersowała. Była to jednak jej naturalna cecha, którą wypisaną miała na twarzy. Jej wyraz zdradzał myśli, które kłębiły się w umyśle, szukając poprzez literaturę swego ujścia. Ich kształt był widoczny w kolejnych dniach jej życia. I choć słońce dogasało, ona czuła nadal jego promienie. I choć deszcz przestawał padać, ona nadal czuła jego delikatność. I choć akt miłości się kończył, ona nadal czuła pożądanie. Była PRAWDZIWA.

JoannaJ | 2012-04-04
Przeczytana: 17 października 2011

Nieporządna? to zbiór obserwacji społeczeństwa, pod którymi mogłabym się podpisać. W swojej powieści autorka dotyka mrocznych zakamarków duszy bohaterki książki, choć również zwykłych osób. Działanie książki jest wręcz terapeutyczne. Ciekawy język i tok przemyśleń wciągają do reszty, ujmując serce, rozum i duszę.
Zdecydowanie PO-LE-CAM!!!

YesBoss | 2012-04-04
Przeczytana: 2012 rok

Jak dla mnie książka wyjątkowa. Jestem osobą młodą, więc dla mnie język jest trudny a fabuła zawiła. Ale im dalej, tym książka bardziej wciąga. Żałowałam, że to już koniec.

Urszula Sergiel | 2013-07-22

Niebanalny język, często bezpośrednie spostrzeżenia. Bez tabu. Warto przeczytać

osa | 2015-09-28

Dla pogubionych kobiet, życie banalne opisane w niebanalny sposób. POLECAM.

MIRKA | 2011-09-28

Tragedia! Jak można o sercu napisać: wyrył się na organie?. Jakieś przedruki? a gdzie obiecany Fioder, Henry? Czuję się komppletnie oszukana

Martyna Rosner | 2012-04-14
Przeczytana: 12 kwietnia 2012

Książka inna niż wszystkie, utożsamiam się z nią. polecam

meryku | 2016-11-18
Przeczytana: 21 listopada 2015