W.I.T.C.H. Ostatnia łza

Cykl: W.I.T.C.H. (tom 5)
Wydawnictwo: City Centre Offices
Witch
Iga

Will, Irma, Taranee, Cornelia i Hay Lin przekonały się już na własnej skórze, że do Heatherfiel przedostają się czasami stwory z Innego Świata. Dlatego gdy Irma natyka się w muzeum na dziwne monstrum, nie ma wątpliwości, skąd się ono wzięło. Strażniczki muszą dokładnie zbadać tę sprawę. Trzeba więc dostać się do muzeum po godzinach otwarcia. A to będzie dopiero początek kłopotów pięciu młodych Czarodziejek, które niespodziewanie stracą swoją magiczną moc.

Paula | 2011-01-27

Średnie. Moja druga miłość z wieku 7-10.

violetta | 2014-07-04
Przeczytana: 10 lipca 2014