Ortografia i nie tylko

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Gazety Wyborczej". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Agora SA
poradniki
Olena

Praktyczne rady, jak pisać i mówić po polsku. W poradniku zebrane zostały najciekawsze pytania internautów i odpowiedzi eksperta GW - Teresy Kruszony. Nad całością czuwa wybitny językoznawca, przewodniczący Rady Języka Polskiego prof. Andrzej Markowski. To poradnik, który powstał na podstawie forum eksperckiego portalu Gazeta.pl. Od 2002 roku internauci zadali autorce - ekspertowi Gazety...

To poradnik, który powstał na podstawie forum eksperckiego portalu Gazeta.pl. Od 2002 roku internauci zadali autorce - ekspertowi Gazety Wyborczej ponad 4 tyś. pytań - najpierw dotyczących tylko ortografii, później także innych zagadnień poprawnej polszczyzny. Tym co jest najbardziej interesujące na tym forum, są nie same pytania i odpowiedzi, ale głosy w dyskusji (ponad 20 tyś.). Forowicze dyskutują z innymi internautami oraz z autorką.

Olena | 2010-08-09
Julia Wosinek | 2016-07-01