Skandalista Wojaczek. Legendy, prowokacje, życie

Wydawnictwo: Wydawnictwo Wrocławskie
83-87662-11-9
Wilczek

Osobowość i poezja Rafała Wojaczka fascynuje, zadziwia, zaskakuje. To tragiczna i magiczna, elektryzująca wyobraźnię postać, legenda młodzieży, żywe źródło natchnienia. Wielki poeta, mitoman, kpiarz, szyderca i błazen epoki. Wojaczkiem zajęli się krytycy, badacze pisma, psychiatrzy, recenzenci, znawcy przedmiotu. Wzbudzał i nadal wzbudza namiętności. Dał się poznać jako skandalista, autor wielu nieobyczajnych zachowań.

Madzia131741 | 2016-06-18
Na półkach: Ulubione, Przeczytane