Terapia otwartego serca na nowe Millenium : naucz się doceniać prosty, lecz niewiarygodny cud istnienia

Tłumaczenie: Dorota Rossowska
Wydawnictwo: Ravi
3 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Open heart therapy for the new millenium
paulina_m1990

Terapia otwartego serca jest sposobem otwarcia siebie od wewnątrz, tak by spotkać odpowiednią osobę, mieć dobre wyczucie, być dobrej myśli i pozwolić jej wejść do środka. Zawiera: odrodzenie przez rebirthing bólu przeszłości, ponowne zaprogramowanie swoich szarych komórek myślami afirmującymi życie, nauczenie się sztuki inteligentnego podejmowania ryzyka, oczyszczenia psychiki z nieświadomych...

Zawiera: odrodzenie przez rebirthing bólu przeszłości, ponowne zaprogramowanie swoich szarych komórek myślami afirmującymi życie, nauczenie się sztuki inteligentnego podejmowania ryzyka, oczyszczenia psychiki z nieświadomych dążeń ku śmierci, z także odnalezienia świętego obszaru we własnym wnętrzu. Klasyczna książka jednego z czołowych przedstawicieli rebirthingu , prezentowana w nowym tłumaczeniu

ejotek | 2014-01-14
Przeczytana: styczeń 2014

Bob Mandel to terapeuta, trener, który wraz ze swoją żoną od ponad dwudziestu lat prowadzi seminaria dla par. Po niedawnych lekturach książek L. Winget'a niniejsza publikacja jest wręcz "mlekiem i miodem płynąca".

Książka jest poradnikiem, w którym znajdziemy tematykę z zakresu filozofii i psychologii miłości, a także ćwiczenia do samodzielnego wykonania. Lektura ma wnieść w nasze życie trochę zdrowego rozsądku, trochę zastanowienia się nad istotą miłości już od chwili poczęcia. Autor kieruje nasze myśli również ku umysłowi, który jest kluczem do otwartego serca i tłumaczy nam jak on działa. Poznamy też poziomy umysłu, tabelę prawa pierwotnego.

Bob Mandel wyjaśnia, że jeśli chcemy coś uzdrowić musimy najpierw to rozumieć i czuć. Opisuje także złość, strach, gniew jako uczucia towarzyszące nieustannie naszemu życiu. Całe rozdziały zostały poświęcone narodzinom oraz poczuciu winy, jednak największą część książki stanowią przemyślenia dotyczące miłości.

Mimo tak górnolotnego tytułu...

fiendishfiancee | 2016-06-26
me_myself_and_i | 2015-04-25