Koty pustyni

Wydawnictwo: Świat Książki
83-247-0057-9
kot, egipt
Polaris

Dalszy ciąg zaskakujących i zabawnych przygód bohaterów powieści "A wszystko przez faraona". Sympatyczna rodzina archeologa Maurycego szuka w Egipcie legendarnego skarbu faraona. Jej śladem podążają groźni bandyci...

Pchełka | 2014-03-07
Przeczytana: 07 marca 2014

Dalszy ciąg przygód zwariowanej rodzinki archeologa i ich niezwykłego kota, który zawsze pojawia się w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie.
Przepraszam wszystkich pasażerów komunikacji miejskiej, którzy z oburzeniem patrzyli na mnie, kiedy chichotałam w autobusie podczas lektury tej książki. Wybaczcie i sięgnijcie po nią w trakcie podróży. Czyta się ją lekko i przyjemnie, a ponure widoki za oknem bardzo łatwo zamienia na gorące pustynie Egiptu, które bohaterowie w tej części książki przemierzają w poszukiwaniu skarbu faraona.

madradinka | 2011-08-24

Jest tak samo zaskakująca jak część pierwsza. Jest ten Egipski klimat i akcja jest wartka.

Candi | 2013-12-09

Książka była bardzo dobra! Jednak wolałam część I. Ile ludzi, tyle opinii.:)

vankoks23 | 2016-08-18
missWatson92 | 2016-06-28