Lodowa korona

Wydawnictwo: Wydawnictwo Poznańskie
Ice Crown
83-86138-74-2
Umina

Offlas Keil i jego siostrzenica Roane otrzymali wyraźne rozkazy: wylądować na Clio i odszukać ukryty skarb. Clio była zamkniętą planetą. Koloniści osiedleni tam wieki temu w ramach eksperymentu Psychokratów, zostali poddani praniu mózgu, po czym wszczepiono im fałszywe wspomnienia i uwarunkowano do posłuszeństwa. Keil i Roane wylądowali w Reveny, jednym z najbardziej archaicznych królestw na...

Keil i Roane wylądowali w Reveny, jednym z najbardziej archaicznych królestw na Clio. Wówczas Roane nie wiedziała jeszcze, że sprzymierzy się z księżniczką Reveny, Ludoriką, w poszukiwaniu największego ze skarbów - dziwnej, bardzo tajemniczej, wszechmocnej - LODOWEJ KORONY.

Inja | 2015-10-17
Tanya | 2015-01-12