Bioterroryzm

8 (8 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Bioterror
9788373193628
Łukasz

Wąglik, ospa, cholera, wirus Ebola są podstępną bronią. Bezwonne, niewidoczne, śmiercionośne nawet w niewielkich ilościach. Do ich przenoszenia nie są potrzebne skomplikowane urządzenia techniczne - wystarczą ludzie. O zdradzieckich właściwościach wirusów i bakterii jako broni, ich powstawaniu, objawach choroby, jej przebiegu, leczeniu oraz o możliwościach zapobiegania traktuje ta książka.

Łukasz | 2010-08-08

Ciekawa i interesująca książka o zagrożeniu wojna biologiczną, podaje wiele dobrych przykładów, zwraca uwagę, ze na te typ wojny nie jesteśmy w ogóle przygotowani. Gorąco polecam.

smiesznaula | 2011-12-21
Przeczytana: 21 grudnia 2011

W sumie ksiązka moglaby byc 4razy krótsza, zbyt wiele powtarzających się informacji:)

Bogra | 2015-07-28
Dominik | 2013-05-04