KSIĄŻKI WYBRANE: Uliczny adwokat, Ocean miłości, Lot orłów, Siostra Agnieszka

Okładka książki KSIĄŻKI WYBRANE: Uliczny adwokat, Ocean miłości, Lot orłów, Siostra Agnieszka Tom Eidson, John Grisham, Jack Higgins, Nicholas Sparks
Tom EidsonJohn Grisham Wydawnictwo: Reader's Digest Seria: Książki Wybrane Reader's Digest literatura piękna
Książki Wybrane Reader's Digest
Street lawyer; Message in a bottle; Flight of eagles; St. Agnes' stand
Reader's Digest
1999-01-01
1999-01-01
Zbigniew A. Królicki, Andrzej Szulc, Dorota Kraśniewska, Barbara Cendrowska-Werner
czteropak

Pierwsze trzy powieści bardzo wciągające. Jeśli chodzi o Siostrę Agnieszkę to podarowałam sobie ją, była pisana na zlecenie rządu amerykańskiego, a ja w swoim życiu mam dość propagandy, tym bardziej obcego kraju.

Chciałem "poszerzyć swoje horyzonty", więc sięgnąłem po literaturę kobiecą. Skończyło się na okrutnej męczarni i obietnicy, że "nigdy więcej" :D

Klasyk Grishama w jego klimatach czyli kolejne wydanie sporów, wytoczonych spraw, konfliktów w firmie pełnej adwokatów.
Michael Brock znajdując sie na życiowym zakrecie postanawia zerwac z bogactwa i wchodząc powoli w problemy ludzi bezdomnych, gdzie
istotą przetrwania jest noc pod dachem i ciepła strawa, staje sie ulicznym adwokatem. Ktos, kiedys podpisał o jeden dokument eksmisji za duzo.
W konsekwencji trzeba było zlecić kolejne kroki, które wydawały sie proste w realizacji. Wyrzucenie bezprawnie na bruk bezdomnych okazało sie
fatalne w skutkach. Fakt ten bezblednie wykorzystal Mordecai, który pomimo codziennych zajeć w schronisku dla bezdomnych okazał sie mistrzem
negocjacji. Świetna fabuła, czyta sie jednym tchem, a sposób w jaki można pomóc bezdomnym otwiera każdemu bogatemu portfel.

Na półkach: , , , , , ,

Książka zawiera skrócone wersje czterech powieści: "Ulicznego adwokata" Johna Grishama, "Lotu orłów" Jacka Higginsa, "Oceanu miłości" Nicholasa Sparksa oraz "Siostry Agnieszki" Toma Eidsona.

Przeczytałam jedynie "Ulicznego adwokata"(który swoją drogą wydawał się bardzo interesujący). Nie rozumiem, po co wydawać zbiorek powieści w skróconych wersjach... Nie można było po prostu wydać tych czterech powieści oddzielnie w pełnych wersjach? Na co komu takie "demo"?

Pozostałe trzy przeczytam chyba tylko wtedy, gdy już naprawdę nie będę miała skąd wziąć książek.

Cztery powieści w jednym tomie, mogę śmiało polecić ten "czteropak" emocjonalny ;)

Nie jestem pewna, czy kupuję taką formę książki. Albo coś się czyta całe, albo wcale.

Uliczny adwokat to powieść, która poruszyła mnie i to bardzo. Polecam każdemu, kto jest gotowy na chwile refleksji na temat świata i życia.

Uliczny Adwokat i Ocean Miłości to pozycje, które polecam z tego zbioru

Uliczny Adwokat i Ocean Miłości to pozycje, które polecam z tego zbioru

Bardzo slaba ksiązka...

Bardzo slaba ksiązka...

Bardzo dobre opowiadania, wszystkie cztery.

Bardzo dobre opowiadania, wszystkie cztery.

• Domowa biblioteczka
  • John Grisham
  • Kryminały
  • Do wymiany/sprzedaży

Nicholas Sparks KSIĄŻKI WYBRANE: Uliczny adwokat, Ocean miłości, Lot orłów, Siostra Agnieszka Zobacz więcej