The Heads of Cerberus
837001724X
prządka, czas, stevens, Heads, Cerberus
Łukasz

Ta charakteryzująca się wątką akcją, pomysłowa powieść jest zapewne pierwszym utworem fantastyki naukowej traktującym o światach równoległych. Pięcioro młodych przyjaciół wciągnęło w płuca Pył Czyśćcowy, przekroczyło Księżycowe Wrota, by znaleźć się na innej, pełnej dziwów Ziemi, gdzie czas płynie o wiele szybciej niz u nas. Zdumieni i przerażeni odkrywają nową Filadelfię roku 2118. Czy...

Zdumieni i przerażeni odkrywają nową Filadelfię roku 2118. Czy zdołają uniknąć niebezpieczeństwa, które zagraża ich życiu - oto treść tej niezapomnianej literackiej podróży w nieznane.

Łukasz | 2010-08-08

Bardzo ciekawa książka, przypomina mi stare, dobre fantasy, szkoda że tak trudno ją teraz znaleźć.

Hira | 2015-12-06
Marek Nowowiejski | 2014-11-23