200 doświadczeń dla dzieci

Tłumaczenie: Krzysztof Andrzejewski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Edukacja". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
200 Illustrated Science Experiments for Children
83-7180-509-8
Barbara

Dlaczego samolot lata? W jaki sposób za pomocą zegarka wyznaczyć północ? Jak zrobić niewidzialny atrament? ... Wielcy naukowcy też zadawali sobie kiedyś takie pytania i - szukając na nie odpowiedzi - rozpoczynali od prostych doświadczeń. Niniejsza książka zawiera odpowiedzi na wiele podobnych pytań. Zawiera ona także opisy 200 ciekawych a zarazem efektownych eksperymentów z fizyki, chemii i...

Niniejsza książka zawiera odpowiedzi na wiele podobnych pytań. Zawiera ona także opisy 200 ciekawych a zarazem efektownych eksperymentów z fizyki, chemii i biologii, które można wykonać w domowych warunkach. Jest ona znakomitym połączeniem zabawy z nauką a także doskonałą pomocą dla nauczycieli i uczniów.

Jeżeli należysz do tych, którzy nie uwierzą, zanim nie sprawdzą, jeżeli lubisz eksperymentować i chciałbyś zabłysnąć w szkole, to ta książka jest w sam raz dla Ciebie.

Andzia | 2012-01-12
Ania | 2016-09-24