Gdy myślisz, że jesteś bezpieczny

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Skorpion". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
Just When We Are Safest
83-7180-001-0
myśli, bezpieczny
dona

Lata dziewięćdziesiąte w Londynie - zamachy, bomby, samochody-pułapki, krew na ulicach i w domach towarowych, rozpanoszone służby specjalne i antyterrorystyczne. Lekceważony przez nie Departament Ceł i Akcyzy wpada na trop grupy IRA, szmuglującej broń i materiały wybuchowe do Zjednoczonego Królestwa. Oficer Departamentu, Alan Rosslyn, doprowadza do aresztowania Irlandki pełniącej kluczową rolę w siatce. Sukces jest jednak pozorny - terror się wzmaga, a sam Rosslyn staje się solą w oku ambitnej konkurencji i celem zemsty.

annaroza | 2016-05-29
Przeczytana: 1998 rok