Religie i religia

Religionen und Religion
religioznawstwo
filozofia i etyka
Iga

"Adresatami książki Religie i religia są w pierwszym rzędzie studenci i ludzie zainteresowani sprawami religii. Ale jest ona również pożyteczną lekturą dla każdego człowieka, dostarczając mu gruntownej wiedzy treściowej o religiach i religii oraz formalnej o metodologicznych i praktycznych problemach, aspektach i technikach badania religii. Książka łączy umiejętnie zalety metodologicznego wprowadzenia w teoretyczne problemy badania religii z prezentacją ich ""wewnętrznej systematyki"", stanowi więc dobre, więcej niż podręcznikowe, wprowadzenie w szereg najważniejszych zagadnień, dyskutowanych we współczesnym religioznawstwie."

damageshealth | 2012-01-22
ermanism | 2011-07-29