Łeb hydry

Wydawnictwo: Czytelnik
Cabeza de la hidra
Łeb, hydry
dona

"Łeb hydry" jest powieścią o naturze zła. Bohater za sprawą zagadkowych sił doświadcza przygód, ktorych sens bezskutecznie stara się zrozumieć. Wszystko zaczyna się niewinnie, od śniadania w wytwornej restauracji, aby po paru stronach wciągnąć czytelnika w wir niezwykłych wydarzeń. Jesteśmy świadkami bezlitosnej walki wywiadów, czyli tytułowej hydry: Izraelczycy i Arabowie, CIA i KGB. Niczym w sensacyjnym filmie przygoda goni tu przygodę, a rozwiązanie jest zaskakujące i groźne.

| 2011-08-12

Polecam serdecznie. Wciąga bardzo. Niesamowity język, niesamowita akcja. Pierwsza książka tego autora jaką czytam i już jestem jego fanem :)

Charlie-Mariano | 2012-05-18

Świetna powieść, napisana fantastycznym językiem, z bardzo dynamiczną akcją. Po prostu Fuentes - klasa sama w sobie

rudawstążka | 2013-08-23

Mój pierwszy kontakt z Fuentesem. Nie żałuję, książka wciągnęła mnie już na samym początku.

Agnieszka | 2015-12-13
Alikka | 2015-07-31