Wódz i przeklęci

Tłumaczenie: Monika Kluczyńska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Sensacja - Amber". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Leader and the damned
Wódz, przeklęci
dona

13 marca 1943 roku dokonano zamachu bombowego na prywatny samolot Hitlera. Raptowna zmiana w osobowości i zachowaniu wodza III Rzeszy sugeruje, że Fuhrer zginął w katastrofie,a na jego miejsce podstawiono sobowtóra. Do walki o władzę stają generałowie i Martin Bormann, zaufany sekretarz Hitlera.

jw23 | 2012-02-25
Przeczytana: czerwiec 2006

Książka cofa nas w czasie do okresu II wojny światowej, warto przeczytać

Katarzyna Skoroda | 2015-04-06

Czy Hitler zginął w zamachu? Czy Rzeszą kierował jego sobowtór? Autor popuścił wodze fantazji i przedstawił historię w nieco inny sposób niż znamy ją z podręczników. Warte przeczytania, bo część osób i zdarzeń jest rzeczywista a książkę czyta się przyjemnie, jak większość pozycji Forbes`a.

letka82 | 2014-11-02

Książka przeczytana w latach młodości. Jako jedna z nielicznych mocno zapadła mi w pamięć.

portos | 2016-09-30
Marduk | 2016-04-02