Więcej niż słowa

Tłumaczenie: Małgorzata Fabianowska
Cykl: Beverly Hills 90210 (tom 8)
Wydawnictwo: Egmont Polska
Beverly Hills 90210 - More Than Words
Barbara

Ósemka przyjaciół z Beverly Hills spakowała manatki i szykuje się do wyruszenia na słoneczne wakacje przed ostatnim rokiem nauki. Ale na horyzoncie już zaczynają zbierać się czarne, burzowe chmury... Okaże się niebawem, że w życiu nie zawsze i nie wszystko układa się po naszej myśli. Czy Brenda ulegnie rodzicom i zerwie z Dylanem, czy postąpi po swojemu, idąc za głosem serca? Czy Kelly...

Czy Kelly ucieknie do Paryża, by nie zobaczyć nononarodzonej siostrzyczki, czy może zrozumie, że sa sprawy ważniejsze od beztroskiej rozrywki?
Czy Brandon będzie zadowolony ze swej letniej pracy w Klubie Plażowym i czy wreszcie zakocha się naprawdę?
Z pocztówkowo pięknej Kalifornii niektórzy z paczki przeniosą się na eleganckie ulice Paryża. Wszyscy jednak przekonają się, że życie lubi płatać nie zawsze przyjemne figle i aby pozostać sobą, trzeba postępować w zgodzie z prawdziwymi uczuciami... za każdą cenę.

wierka | 2012-11-18
Przeczytana: 16 maja 1996

Szybko się czyta.

fcuk | 2011-09-20

Książka może być dobra, jeżeli przeczyta się wszystkie części. Wiadomo, jak to zwykle bywa w tego rodzaju książkach sytuacja nie jest wyjaśniona na końcu, bo autor pozostawia rozstrzygnięcie na kolejną część. Nie lubię takich książek.

AlexDelaware | 2012-09-26

Taka sobie.