Bez tajemnic

Tłumaczenie: Marek Fedyszak
Cykl: Beverly Hills 90210 (tom 2)
Wydawnictwo: Egmont Polska
Beverly Hills, 90210 - No Secrets
Barbara

Brenda i Brandon Walsh, bliźnięta z Minnesoty, zaaklimatyzowali się już w szkole, ale każdy dzień przynosi nowe problemy... Czy nieśmiały Brandon da sobie radę w nocnych klubach Hollywood? Czy Brenda poradzi sobie z niechęcią rodziców do swojego chłopca - natrwardszego gościa w szkole - czy też przegapi swoją szansę? Czy Dylan - buntownik bez powodu i samotnik z natury - otworzy się przed...

Czy nieśmiały Brandon da sobie radę w nocnych klubach Hollywood?
Czy Dylan - buntownik bez powodu i samotnik z natury - otworzy się przed Brendą i podzieli się z nią problemami, które dręczą go, mimo że na pozór wszystko jest OK?
W Beverly High każdy udaje, że jest kimś innym. Rodzeństwo Walshów od razu trafia na najtrudniejszy kurs w tej szkole przetrwania.

Iza | 2011-12-29
Przeczytana: maj 1999

Książkę przeczytałam mając 14 lat, i ocena na podstawie moich notatek, jest zgodna z moim odbiorem książki w tamtym czasie :)

AlexDelaware | 2012-09-26

Do rozerwania się, zarówno latem, jak i zimą :)

Dominika | 2012-07-01

Wakacje 2012