Po kocich łbach

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Umina

"Po kocich łbach" jest czwartą pozycją cyklu powieściowego Jerzego Szczygła, przedstawia dalsze losy bohatera "Tarniny", "Ziemi bez słońca" i "Nigdy cię nie opuszczę".

Strasznie słaba, pozostawiła po sobie duży niedosyt. Liczyłam na coś więcej. W żaden sposób nie dotarła do mnie. Istnieją dwie możliwości: albo ze mną jest coś nie tak, albo książka jest po prostu nijaka.

IwonaGa | 2012-05-02
Przeczytana: 01 maja 2012

To taki powrót do lektury z lat młodości,ale czytało się całkiem dobrze.Rzecz dzieje się zaraz po wojnie i ten klimat Polski Ludowej da się wyczuć:takie waleczne zapędy,nie poddamy się byle trudnościom,trzeba realizować swoje marzenia.Jest to historia niewidomego nastolatka,który trafia do specjalistycznego zakładu i tam musi się odnależć.

asia760 | 2014-02-10

fajnie sie czytalo,chetnie wróce do niej

zaczytana | 2016-09-23
corbeau | 2016-07-06