Po kocich łbach

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Umina

"Po kocich łbach" jest czwartą pozycją cyklu powieściowego Jerzego Szczygła, przedstawia dalsze losy bohatera "Tarniny", "Ziemi bez słońca" i "Nigdy cię nie opuszczę".

Strasznie słaba, pozostawiła po sobie duży niedosyt. Liczyłam na coś więcej. W żaden sposób nie dotarła do mnie. Istnieją dwie możliwości: albo ze mną jest coś nie tak, albo książka jest po prostu nijaka.

Jacek47 | 2017-07-06
Przeczytana: 06 lipca 2017

Bardzo miła i ciekawa a zarazem wzruszająca powieść. Dalszy ciąg losów Tadka i jego brata.Książka ukazuje problem adopcyjny społeczeństwa ludzi ociemniałych. Poprze pryzmat dziejów , życia , dorastania Tadka Różańskiego oraz jego kolegów ze szkoły dla niewidomych widzimy zmagania się z życiem codziennym .
Ale pokazuje , ze to nie problem . Warto walczyć .Gorąco polecam.

IwonaGa | 2012-05-02
Przeczytana: 01 maja 2012

To taki powrót do lektury z lat młodości,ale czytało się całkiem dobrze.Rzecz dzieje się zaraz po wojnie i ten klimat Polski Ludowej da się wyczuć:takie waleczne zapędy,nie poddamy się byle trudnościom,trzeba realizować swoje marzenia.Jest to historia niewidomego nastolatka,który trafia do specjalistycznego zakładu i tam musi się odnależć.

asia760 | 2014-02-10

fajnie sie czytalo,chetnie wróce do niej

mandżuria | 2017-04-06
Janina | 2017-01-25