Historia filozofii starożytnej, tom V. Słownik, indeksy i bibliografia

Storia della filosofia antica
historia filozofii
filozofia i etyka
Olena

Tom ten zamyka i uzupełnia Historię filozofii starożytnej. Zawiera słownik i indeks najważniejszych pojęć filozofii grecko-rzymskiej, katalog myślicieli starożytnych i ich zachowanej twórczości filozoficznej, podstawową bibliografię (również polską) oraz indeks autorów i osób z epoki starożytnej. Dzieło to stanowi znakomity przewodnik po olbrzymiej i bogatej problematyce oraz literaturze dotyczącej filozofii starożytnej.

barbaraniechcic | 2016-11-24
michalsobota13 | 2016-07-07