Skorupa Astralna

Cykl: Kronika Akaszy (tom 2) | Seria: SF [Wydawnictwo Poznańskie]
Wydawnictwo: Wydawnictwo Poznańskie
piotrex

Z okładki: "Kronika Akaszy: Skorupa astralna" opowiada o sensacyjnych wydarzeniach, jakie rozegrały się w amerykańskim mieście Dutson za przyczyną "uzdrowiciela" Giorbruna z wyspy Qufarfa (tajemnicze i nie wyjaśnione do końca wypadki związane z tym miejscem są tematem I tomu "Kroniki Akaszy: Inicjacja"). Działalność obleganego przez tłum "uzdrowiciela" staje się w końcu przyczyną psychicznej i...

Z okładki:
"Kronika Akaszy: Skorupa astralna" opowiada o sensacyjnych wydarzeniach, jakie rozegrały się w amerykańskim mieście Dutson za przyczyną "uzdrowiciela" Giorbruna z wyspy Qufarfa (tajemnicze i nie wyjaśnione do końca wypadki związane z tym miejscem są tematem I tomu "Kroniki Akaszy: Inicjacja"). Działalność obleganego przez tłum "uzdrowiciela" staje się w końcu przyczyną psychicznej i społecznej degradacji miasta.
Wykorzystując powszechne zainteresowanie zjawiskami parapsychologicznymi Jacek Sawaszkiewicz stworzył powieść fantastyczną, opartą jednocześnie na ciekawych realiach społeczno-obyczajowych, wiele mówiącą o psychice ludzkiej w okolicznościach zbiorowej psychozy.

pralka | 2014-12-23
Marek Nowowiejski | 2014-08-06