Rozmowa z cieniem

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
Talking to the Dead
Rozmowa, cień
dona

Nina, młoda fotoreporterka przyjeżdża do wiejskiej posiadłości swej zamężnej siostry Isabel, która właśnie urodziła dziecko. W dusznej atmosferze domu dochodzą do głosu mroczne, skrywane dotąd obsesje zebranych tam osób. Miłość, seks, zazdrość, rywalizacja, a wreszcie obłęd. Nina żyje w dziwacznym splocie jawy i snu, coraz bardziej przekonana, że w dzieciństwie zamordowała swego małego braciszka. A jeżeli było inaczej?

Czarna | 2014-01-27
Przeczytana: 27 stycznia 2014

Zaciekawiła mnie recenzja, ale nieadekwatna do książki, która okazała się kiczem i usypiaczem. Gdy czytałam książkę miałam chwilami wrażenie, że nie wiem o czym czytam, o czym w ogóle jest ta książka. Zarysowana w recenzji tematyka jak dla nie została przedstawiona w książce. A szkoda.

aneta6_11 | 2013-04-05
Przeczytana: 13 lutego 2013

Z reguły nie czytam takich książek. Może dlatego, że nie rozumiem, może dlatego, że nie lubię. Ta wpadła mi w ręce przez pomyłkę i właśnie taką pomyłką jest na liście książek przeze mnie przeczytanych. Dobry usypiacz - tyle mogę o niej napisać.

Moni | 2014-01-01
Ania | 2013-10-29