Uchroń mnie od złego

Tłumaczenie: Paweł Korombel
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nowa Fantastyka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
My Soul to Keep
83-7180-514-4
Uchroń, zło
dona

Życie Jessiki, młodej ambitnej dziennikarki, toczy się całkiem zwyczajnie aż do chwili, kiedy jej przyjaciel zostaje brutalnie zamordowany. Jessica usiłuje na własną rękę odsłonić kulisy zbrodni, ale trafia na trop jeszcze mroczniejszej tajemnicy - nieśmiertelności. Jej mąż jest jednym z nielicznych ludzi, których życie trwa wiecznie; do tej pory wiele razy bezwzględnie usuwał wszystkich, którzy poznali jego sekret, ale jak postąpi teraz, kiedy stanął przed wyborem: własna nieśmiertelność, czy życie najbliższej mu istoty?

Mary | 2015-09-09
Przeczytana: 09 września 2015

Tak na prawdę książka zaciekawiła mnie dopiero w połowie, do której ciężko mi był dotrzeć, ale potem już nie żałowałam. Ciekawa historia, oryginalna. Był jednak w głównym bohaterze coś takiego, że czułam do niego straszną niechęć. Może tak miało być...

Adam | 2010-11-20
Przeczytana: 1999 rok

Książka wciągająca. Niesamowita. Zdecydowanie polecam.

IWG | 2012-08-14

bardzo przyjemny romans z elementami fantasy i tajemnicy. przeczytałam jednym tchem ze trzy razy

Rafael | 2016-08-15
Przeczytana: 14 października 2016