Wielka wyprawa Karmuli

Wydawnictwo: Veda
978-83-60205-13-6
Wielka, wyprawa, Karmuli
dona

Tytułowa bohaterka Karmula jest małą wiewiórką o wielkim sercu. Oczarowana opowieściami Białego Kruka o dalekim, pełnym tajemnic Świecie, opuszcza swój bezpieczny Park i wyrusza w Wielką Podróż. Podczas wędrówki przeżywa niezwykłe, dziwne, a czasem groźne przygody. Doświadcza nieznanych jej do tej pory uczuć, takich jak: strach, miłość, współczucie, przyjaźń, ból – tych wszystkich, które składają się na prawdziwe życie. Na swojej drodze spotyka najdziwniejszych przyjaciół: Hormota, Ducha Przygody, Słoneczną Królową, Solejkę i wielu innych. Ich życzliwość pomaga jej pokonać różne przeciwności losu.

Nikola | 2016-03-04
Przeczytana: 23 marca 2016