Michał Bajor. Moje piosenki

Wydawnictwo: Agencja Artystyczna MTJ
Michał Bajor, Bajor, aktor, piosenkarz
Wilczek

Książka przybliża sylwetkę Artysty jako fascynującą, nietuzinkową osobowość. Jako człowieka, dla którego scena stała się domem a sztuka chlebem. Do książki dodano dwie płyty z przebojami Michała Bajora. CD 1. Ogrzej mnie; Do trzech cnót; Chciałbym; Popołudnie; Oddaj mi samotność; A kto ciebie ty wierzbino; Femme fatale; Bar "Pod zdechłym psem"; Panie który jesteś; Nasza niebezpieczna miłość;...

CD 1. Ogrzej mnie; Do trzech cnót; Chciałbym; Popołudnie; Oddaj mi samotność; A kto ciebie ty wierzbino; Femme fatale; Bar "Pod zdechłym psem"; Panie który jesteś; Nasza niebezpieczna miłość; Pali się; Błędny rycerz; Naszych matek maleńkie mieszkanka; Kochanie moje kochanie; Taka miłość w sam raz; Buffo; Początek mojej drogi; Nie chcę więcej
CD 2. Nie trzeba mówić nic; Gdy wyrusza diabelski młyn; Stonowany luz; Witraże; Nie znajdą nas; Po każdej nocy wstaje dzień; Dokąd przed nią uciekasz?; Artyści i poeci; Tango raz!; Kocham jutro; Dam ci więcej niż trzeba; Albertyna; W lesie, w lesie; Uczucia; Zapominam; Nie ma już nic; Co ma przeminąć, to przeminie; Moja miłość największa.

arthurwinter | 2014-06-30
Agnieszka Guzik | 2012-02-20