Opętanie

Skin Deep
83-238-1678-6
Nora Roberts, Opętanie
Małgośka

Chantel O'Hurley, która dzięki swej niezwykłej urodzie, talentowi i ciężkiej pracy zyskała sławę i bogactwo, odkrywa mroczne strony życia gwiazdy. Dotąd jedynie słyszała o tym, że fascynacja wielbicieli bywa chorobliwa i niebezpieczna, teraz zaś doświadcza tego na własnej skórze: otrzymuje groźne telefony, listy o przerażającej treści, róże o barwie krwi. Agent proponuje jej wynajęcie detektywa, który za olbrzymie honorarium ma wykryć prześladowcę. Chantel spotyka się z poleconym jej detektywem i od pierwszej chwili wyczuwa, że jest nią zafascynowany niemal tak samo silnie jak jej tajemniczy wielbiciel...

marcia | 2014-08-26
Przeczytana: 26 sierpnia 2014

No i w końcu mam za sobą historię ostatniej z trojaczek O'Hurley.
Tym razem spotykamy się z Chantel. Każdy kto czytał poprzednie części wie, że jest wielką gwiazdą Hollywood.

Jak wiadomo sława niesie za sobą ryzyko ... Chantel padła właśnie ofiarą swej sławy, bowiem pewien psychofan za wszelką cenę chcę ją posiąść. Zaczyna dręczyć aktorkę telefonami, obleśnymi liścikami i przysyła jej kwiaty.

Matt - agent panny O'Hurley proponuje wynajęcie prywatnego detektywa. I tu BAM! na scenę wchodzi bardzo męski i podniecający Quinn Doran.
Z początku uważa on Chantel za rozpieszczoną i złaknioną wszelkiej uwagi gwiazdkę kina, lecz z czasem zaczyna mu zależeć nie tylko na jej bezpieczeństwie, ale i na niej całej.

P.s. Niezły finał, spodziewałam się czegoś innego, ale i tak był niezły.

dona | 2015-03-15
Na półkach: Przeczytane, Nora Roberts

Świetna książka, zresztą jak każda z serii klanu O’Hurleyów. Napisana prostym, ciekawym językiem, trudno się od niej oderwać. Polecam wszystkim którzy marzą o wielkiej miłości i namiętności. Poza tym powieści Nory Roberts nie trzeba specjalnie polecać, jest poprostu najlepsza i nie ma sobie równych.

isabelle142 | 2014-12-27
Przeczytana: 19 grudnia 2014

Kolejna książka Roberts za mną. Ni to thriller, ni to romans... Szału nie ma, Roberts ma wiele lepszych powieści w swoim dorobku, zarówno spośród tych pisanych pod swoim nazwiskiem jak i tych pod pseudonimem J.D. Robb.

Claire | 2016-09-19
Przeczytana: 18 września 2016

Gorąco polecam nie tylko tę część cyklu o rodzinie O'Hurley, ale wszystkie cztery. Z każdej kolejnej dowiadujemy coraz więcej o siostrach trojaczkach i ich bracie, a ostatnia część pt. "Zagubieni" wspaniale spina klamrą całą historię tego klanu. Wspaniale się czytało...

Pani Nora Roberts piszę książki, które stanowią połączenie romansu, powieści przygodowej, sensacyjnej i obyczajowej.
Jej dzieło "Opętanie" jest lekturą łatwą i nie zawiera w sobie skomplikowanej fabuły.

Cały czas Cię obserwuję.
Cały czas.

Główną bohaterką jest Chantel O'Hurley, piękna i utalentowana aktorka pochodząca z uzdolnionej artystycznie rodziny.Otrzymuje niepokojące listy, telefony i kwiaty.Agent panny Chantel proponuje jej pomoc w postaci zatrudnienia detektywa.I tak oto poznaje niezwykle męskiego Doran-a Quinn-a, który od pierwszego spotkana zauważa że jest nią niezwykle zafascynowany.O budzącej się w nich miłości będziemy czytać do ostatniej strony.
Tak jak pisałem na wstępie wielkiej filozofii tu nie ma.Cała akcja książki jest podobną, oklepaną historią nie jednego już działa z serii harlequin.Szczęśliwe przewidywalne zakończenie tylko umacnia w tym przekonaniu.
Jeśli czytelniku chcesz odpocząć od poważniejszej literatury to spokojnie możesz się za tą książkę zabrać...

Ola | 2014-04-24

Świetna książka, lekka, zrozumiała i wciągająca. Jeśli ktoś czyta dla swojej przyjemności, to jest to wybór w sam raz. Mi samej przygody Chantel bardzo się podobały. Czytając czułam burzę emocji: rozbawienie, zdenerwowanie, gniew i rozmarzenie. No i Quinn <3

Małgorzata Chabzda | 2013-10-24
Przeczytana: 23 października 2013

Ciekawa, trzymająca w napięciu historia aktorki prześladowanej przez cichego wielbiciela. Czy detektyw Quinn będzie w stanie odpaleźć prześladowcę? I kim on będzie? Tego dowiecie się czytając tę książkę.

bella2406 | 2014-06-03
Przeczytana: 03 czerwca 2014

Książka jest świetna. Jest w niej wszystko czego bym ja chciała miłośc , nienawiść, dużo akcjii. Więc nie ma co za dużo pisać o niej. Lepiej sami przeczytajcie.. Polecam gorąco!!!;)

agata | 2016-04-08
Na półkach: 2016, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 08 kwietnia 2016

Na wstępie zaznaczam, że czytałam nowe wydanie powieści pt. "Cena Sławy"
Oto opowieść o najstarszej córce Molly i Franka O'Hurley- Chantel. Jest ona bardzo znaną aktorką w Hollywood. Chan właśnie rozpoczyna pracę nad nowym filmem, jest piękna, bogata i ma ogromny problem, mianowicie stalkera.
Matt, przyjaciel i agent pięknej panny O'Hurley, prosi o pomoc swojego przyjaciela, detektywa Quinna Dorana. Jednak szybko staje się jednym z podejrzanych. Czy to on nęka aktorkę? Tego dowiedziałam się na ostatnich kartach książki.
Oczywiście jest to romans i pojawia się uczucie pomiędzy przystojnym detektywem a gwiazdą, jednak dla mnie, ta nowela ma przede wszystkim dobrze skrojony wątek kryminalny.
Podobała mi się najbardziej ze wszystkich części o trio O'Hurley.

Nula | 2012-08-03
Przeczytana: 03 sierpnia 2012

Wiem, że to przede wszystkim romans, ale gdy zobaczyłam ten mały, maluteńki wątek kryminalny, pomyślałam: może coś z tego będzie. Nie było. Ten romans mnie dobił, za dużo czułych słówek.