Gdziekolwiek jesteś, bądź. Przewodnik uważnego życia

Okładka książki Gdziekolwiek jesteś, bądź. Przewodnik uważnego życia Jon Kabat-Zinn
Okładka książki Gdziekolwiek jesteś, bądź. Przewodnik uważnego życia
Jon Kabat-Zinn Wydawnictwo: IPSI Press poradniki
poradniki
Wherever you go, there you are
IPSI Press

Bardzo dobra!

Bardzo dobra!

Wartościowa książka o uważności

Wartościowa książka o uważności

Doskonale napisana książka, mimo wszystko trudna w zrozumieniu, jak trudne jest pojęcie uważności. Warto czytać na spokojnie, robić notatki, wracać do pewnych treści.

Ksiazka, ktora wiele wnosi do zycia i do ktorej nieraz bede wracac

Ksiazka, ktora wiele wnosi do zycia i do ktorej nieraz bede wracac

Arcydzieło mindfulness, moja biblia

Arcydzieło mindfulness, moja biblia

Przemyślenia odnośnie uważności w życiu plus zestaw ćwiczeń medytacyjnych, łatwiejszych i trudniejszych. Niektóre zbyt abstrakcyjne dla laika jakim jestem ja.

Majstersztyk tematyki uważności.

Majstersztyk tematyki uważności.

W styczniu miałam przyjemność sięgnąć po tę książkę i bardzo się cieszę , że zrobiłam to już na początku roku. Dawkowana po kilka rozdziałów dziennie potrafi otworzyć oczy na rzeczy które już dawno człowiek przestał dostrzegać w życiu. Uważność jest tak bardzo ważna, a jednak tak często o niej zapominamy. Żyjemy przeszłością, przyszłością zamiast tu i teraz. Co znajdziemy w środku? Refleksyjne historie, przemyślenia oraz poznamy techniki medytacji. Myślę, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Refleksyjny zbiór historii i przemyśleń o uważnym życiu w codziennym zabieganiu. Dobrze się czyta w niewielkich dawkach, robiąc dużo miejsca na oddech i rozmyślania a przede wszystkim praktykę pomiędzy.

Uważność - temat ten coraz bardziej mnie interesuje, stąd książka "Gdziekolwiek jesteś, bądż" okazała się dla mnie strzałem w dziesiątkę. Doskonale napisana, w prosty sposób opisane techniki stosowania uważności w życiu. Może jeszcze nie jestem na etapie, by praktykować ją w całości, ale poszczególne elementy ćwiczę i widzę pozytywne efekty. Polecam. Zabieram się teraz za "Życie to piękna katastrofa" :)

• Psychologia
  • Poradniki
  • Rozwój osobisty

Jon Kabat-Zinn Gdziekolwiek jesteś, bądź. Przewodnik uważnego życia Zobacz więcej