Pałac Władcy Plag

Tłumaczenie: Maciej Reputakowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Czarna Biblioteka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Copernicus Corporation
Palace of the Plague Lord
978-83-61656-17-3
Marcin

Nękany poczuciem winy i rozpaczą, ostatni wojownik z dzikiego plemienia Norsmenów wyrusza na niebezpieczną wyprawę w głąb Pustkowi Chaosu, do krainy magii i obłędu położonej na dalekiej północy Starego Świata. Odrażające potwory, zachłanne demony. Nawet ziemia stanowi nieustanne zagrożenie dla bohatera i jego drużyny wojowników. Jaką cenę musi zapłacić śmiertelnik, by wykraść bogu jego...

Odrażające potwory, zachłanne demony. Nawet ziemia stanowi nieustanne zagrożenie dla bohatera i jego drużyny wojowników. Jaką cenę musi zapłacić śmiertelnik, by wykraść bogu jego skarb?
Demony, czarnoksiężnicy i potworności Chaosu – Pałac Władcy Plag ma w sobie wszystko, co decyduje o wyjątkowości świata Warhammera.

Sotha | 2014-07-27

Przez całą książkę bohater tylko zbiera drużyne i ponosi coraz to nowe śmiertelne rany, które zaraz regeneruje i tak w kółko i kółko. 90% to opisy krwawych walk z nowymi "najstraszniejszymi potworami jakie Einarr widział w życiu". Jedynie zakończenie ciekawe, ale pozatym praktycznie brak fabuły.

deneb | 2013-09-01

Książka znośna. Poczytać można, ale nic nie zostaje. Klimat, surowość opisy pałacu są zaliczane do plusów. Reszta jest raczej średnia.

DunwichHorror | 2013-07-29
Przeczytana: marzec 2012

Podobała mi się książka. Całkiem ciekawa fabuła i duży plus za świetne i realistyczne opisy pałacu ;)

Jelonia Agnieszka | 2011-05-09

Dałam 3 gwiazdki tylko i wyłącznie za opis Pustkowi Chaosu, które były całkiem przyzwoite.

Kenio9 | 2017-04-27
Greedisgood | 2016-09-20