Ratman. O obrotach dział niebieskich

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ratman". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Kultura Gniewu
83-908907-7-1
ratman, komiks
komiksy
Lugal

Ratman, człowiek-szczur narodził się na łamach Fantastyki w 1994 roku. Powstał w wyniku połączenia Profesora X, szczura na którym naukowiec prowadził badania i Myszki Miki, która pomagała w doświadczeniach. Dzięki aparatowi do przenoszenia w czasie Ratman przeżywa wiele niezwykłych, nierzadko niebezpiecznych przygód, podczas których spotyka mnóstwo niezwykłych osób. Cały komiks, utrzymany w klimacie absurdu, surrealizmu, filozofii z intelektualnymi, zaskakującymi pointami (współautorami kilku epizodów są Grzegorz Janusz i Maciej Parowski) w połączeniu z doskonałymi rysunkami Niewiadomskiego sprawiają, że grono miłośników Ratmana rośnie z każdym dniem... Hit roku 2002 w Nowej Fantastyce!

MW600 | 2012-11-12
bart | 2011-02-06