Marketing usług

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
83-208-1050-7
biznes, finanse
Barbara

W warunkach nasycenia rynku towarami i silnej konkurencji niezbędne jest uzyskanie przed podjęciem produkcji nowych lub zmodernizowanych produktów informacji o stopniu ich akceptacji przez przyszłych nabywców i użytkowników. Autorzy w książce dostarczają Czytelnikowi niezbędnej wiedzy na temat potrzeb konsumentów, produktu i jego roli w zaspokajaniu tych potrzeb, strategii produktowych producentów, istoty i rodzajów metod marketingowego testowania produktów oraz przedstawiają, w jaki sposób wykorzystać wyniki testowania produktów w praktyce. Książka jest przeznaczona przede wszystkim dla studentów uczelni i kierunków ekonomicznych, ale sięgną po nią również słuchacze różnych kursów doszkalających oraz studiów policealnych i podyplomowych, a także osoby podejmujące decyzje w przedsiębiorstwie.

Alina | 2015-08-03
Barbara | 2010-08-04