Dobrze nam ze sobą

83-85452-80-X
seks, porada
poradniki
dona

Mimo dużej swobody seksulnej wielu ludzi cierpi z powodu zahamowań i kompleksów, powstałych na podłożu stereotypów, nieporozumień i niewiedzy. Tematem tej książki nie są zaburzenia ani terapia. Nie ma w niej też instrukcji ani technik erotycznych. Są natomiast informacje i wskazówki, jak odnaleźć się w intymnym byciu we dwoje. Kontakty seksualne to jedna z możliwych dróg do miłości i bliskości, a zarazem miłość i bliskość to drogi do dobrego seksu. Głównymi adresatami tej książki są osoby będące w stałych związkach, które chciałyby poprawić swoje życie seksualne.

trycha | 2014-02-27

Rzetelna wiedza podana w sposób lekki i bardzo przystępny, ale nie banalny. W przeciwieństwie do "naczelnych seksuologów" w tym kraju, Anna Dodziuk ma rzeczywiście praktyczne doświadczenie w pracy z parami, co widać doskonale w tekście. Zacna konkurencja dla "Panów seksuologów".

Maćka | 2015-06-27
Spes | 2014-09-21