Krwawa profesja

Tłumaczenie: Łukasz Praski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Skorpion". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
Blood Work
83-7255-593-1
Barbara

Po zakończonej sukcesem operacji przeszczepienia serca były agent FBI Terry McCaleb prowadzi spokojne życie na pokładzie swojej łodzi. Kiedy Patricia Rivers prosi go o pomoc w odnalezieniu mordercy jej siostry, Terry w pierwszej chwili kategorycznie odmawia, lecz wkrótce potem podejmuje się zadania; dowiaduje się bowiem, że serce, które teraz bije w jego piersi, pochodzi od ofiary zabójstwa. Miotany sprzecznymi uczuciami, rusza tropem mordercy, który w pewnym sensie jest dobroczyńcą; gdyby nie serce zastrzelonej dziewczyny, Terry przypuszczalnie już by nie żył...

Ewelina | 2014-08-25
Przeczytana: 22 sierpnia 2014

Świetna książka z kategorii: sensacja w wykonaniu Pana M.Connelly'ego.
To już moja chyba z 7 książka tego autora i za każdym razem zaskakuje mnie jego zdolność do napisania tak ciekawej historii pełnej zwrotów akcji gdzie bohaterowie muszą cały czas uważać na siebie i działać czasem na granicy prawa.

Polecam przeczytać!!!
A ja i ciesze się , że mogę obejrzeć film na podstawie książki z C. Eastwoodem w roli byłego agenta FBI Terrego i porównać je.

OlenVelho | 2012-08-03
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 03 sierpnia 2012

To moja pierwsza przeczytana książka tego autora. Na początku nie przypadły mi do gustu bardzo szczegółowe opisy. Miałam nawet ochotę zakończyć czytanie. Jednak dobrze, że tego nie zrobiłam. W postaci McCaleba było coś intrygującego, a całość skłaniała mnie do szukania motywów zbrodni razem z nim. Podsumowując, książkę oceniam jako bardzo dobrą.

Agata | 2016-08-22
Matika | 2016-08-11