Niebezpieczny lord

Cykl: Lord (tom 3)
Wydawnictwo: BIS
romans
Aleksandra

Panna Felicity Taylor skutecznie przestrzega przyjaciółkę przed poślubieniem cieszącego się złą sławą Iana Lennarda, wicehrabiego St. Clair, pod pseudonimem opisując na łamach londyńskiej prasy jego mroczną przeszłość, którą zna jedynie z plotek. Tymczasem niezrażony wicehrabia nadal poszukuje żony - ożenek jest dla niego koniecznością, mającą zapewnić mu przejęcie rodzinnego majątku. Zdumienie Felicity nie zna granic, gdy to ona staje się obiektem zainteresowań porywczego i przystojnego Lennarda. Panna Taylor, opiekująca się czwórką młodszego rodzeństwa tonie w długach, zaczyna więc poważnie rozważać propozycję lorda. Najpierw jednak pragnie poznać całą prawdę o jego tajemniczym życiu.

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Aurill | 2014-02-17
Przeczytana: 17 lutego 2014

Felicity Taylor ledwie wiąże koniec z końcem, a ma przecież na utrzymaniu czterech małych braci. Jak sobie z tym radzi? Otóż, jej cięte uwagi znajdują ujście w pewnej popularnej kolumnie towarzyskiej, podpisanej przez niejakiego Lorda X.
Niestety Lord X powinien uważać z kim zadziera, pisząc informacje oparte na spekulacjach. Może się zdarzyć, że trafi na jakiegoś niebezpiecznego lorda... jak na przykład Lord st.Clair.
Ian Lennard bowiem, nie może pozwolić sobie na złośliwe plotki kierowane pod jego adresem, bo musi w ciągu dwóch lat musi zdobyć żonę i dziedzica. Niestety Lord X sprawia, że jego wybranka ucieka z innym. Nie pozostaje mu nic innego jak odkryć kto ukrywa się pod tym pseudonimem i doprowadzić tego kogoś do porządku, nawet jeśli środkiem do celu miały być groźby, słowne potyczki czy... pocałunki.

Książka ta sprawi, że gdy przeczytacie pierwsze rozdziały, nie oderwiecie się aż do ostatniego. Znajdziecie tu wszystko, czego można oczekiwać po romansie: sekrety,...

kasik | 2015-02-26
Na półkach: Przeczytane, Romans
Przeczytana: 26 lutego 2015

Przyjemna, zabawna i dobrze się czyta

Montgomerry | 2016-04-16
Przeczytana: 13 kwietnia 2016

Kasjopeja | 2013-04-03
Przeczytana: 03 kwietnia 2013
Lucysoff | 2017-05-17

Powieść bardzo mi sie podobała ;) ale takiej przeszłości Iana bym się nie spodziewała kompletnie, mimo że koniec- jak zawsze- do przewidzenia ;) polecam!

Ewelina | 2015-08-29
Przeczytana: 29 sierpnia 2015

To moje drugie spotkanie z twórczością Sabriny Jeffries i po raz drugi jestem zadowolona, choć nie tak bardzo jak ostatnio. Fabuła nie wymaga większego zaangażowania i skupienia od czytelnika, a styl autorki jest lekki i humorystyczny. Sięgając po ,,Niebezpiecznego lorda" polecam wcześniej zapoznać się z ,,Piratem" (wg mnie dużo lepszy!) i ,,Zakazanymi uczuciami" - pierwszymi częściami tego cyklu, gdyż książki te są ze sobą fajnie powiązane, głównie dzięki postaciom :)

Nie jest to płytka historia, jakiej można się spodziewać po większości romansach historycznych, a główni bohaterowie szybko zdobywają sympatię czytelnika. Myślę, że sięgnę jeszcze po niejedną książkę tej autorki. Polecam! :)

Grażyna | 2014-12-19
Przeczytana: 19 grudnia 2014

Chociaż przewidywalny,to jednak dobry,zabawny romans historyczny.

Klaudia Turzyńska | 2014-10-02
Przeczytana: 23 września 2014

Bardzo przyjemnie sie czyta i zaskakuje tajemniczoscia:) Polecam

Andżelika | 2013-06-10

Świetna!

Sylwia | 2014-09-18
Przeczytana: 15 września 2014

Jak wiele książek tego typu opiera się na schemacie "on ma sekret, ona chce ten sekret poznać". Czytając ją miałam wrażenie że już to znam. W każdym razie zakończenie da się przewidzieć.