Tajemnica pałacu w Wenecji

Tłumaczenie: Ireneuszs Socha
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Stary Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Akapit
5 (11 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Haunted Hotel
Magda

"W całym Londynie nie było osoby mającej pretensje do pozycji w towarzystwie, która by nie znała hrabiny Narony. Awanturnica, poszukiwaczka przygód z najsmutniejszą, europejską sławą - oto jak wszyscy opisywali kobietę o śmiertelnie bladej twarzy i błyszczących oczach. (...) Wątpiono, czy istotnie była żoną hrabiego, wątpiono, czy mężczyzna towarzyszący jej w podróżach pod nazwiskiem barona Rivary jest jej bratem".

Ta zagadkowa kobieta staje się przyczyną zerwania zaręczyn Agnieszki Lockwood z jej dalekim kuzynem, lordem Monberrym. Sama zostaje jego żoną. Ale to dopiero początek historii, w której losy obu kobiet są ze sobą splecione, a udział w akcji biorą nawet duchy w starym pałacu w Wenecji.

Magda | 2010-08-09
Przeczytana: 08 sierpnia 2010

Książkę czyta się na początku z trudem, trzeba się wciągnać w świat przedstawiony by być bliżej bohaterów i razem z nimi przeżywać każdy element akcji. Po kilku rozdziałach zostajemy wplatani w fabułę jak i w spisek który od samego początku trzyma w niepewności. Bohaterowie dzielą się z nami swoją historią zawartą w kartkach książki. Jest to książka dla osób lubiących zagadki jednak mających "stalowe nerwy" dla fabuły jaka jest tam przedstawiona.

Leilanni | 2016-10-26
lucy285 | 2016-03-02