Wiedźma

Tłumaczenie: Monika Sujczyńska
Cykl: Saga rodu Montgomerych (tom 3)
Wydawnictwo: Da Capo
Velvet Song
Wiedźma
dona

Anglia. Późne średniowiecze. Dwa zwaśnione rody Montgomerych i Chatworthów krzyżują miecze w imię honoru rodziny. Czy pięknej Alyx Blacket, która ukrywa swe wdzięki pod ubraniem giermka, uda się zapobiec bezsensownej walce? Czy miłość może zdziałać cuda? Wzruszyć samego króla?

zabielka | 2016-01-21
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: 20 stycznia 2016

Polecam serdecznie. Nie mogę postąpić inaczej. :) Nie wieje nudą. Ciągle się coś dzieje. Główni Bohaterowie świetnie wykreowani.
Jedynym minusem jak dla mnie jest zbyt przewidywalna kolejna część. Myślę że znam już dość dobrze, nie tylko następnych bohaterów ale co gorsze także ich losy.(Choć może zostanę mile zaskoczona...)
Książkę polecam serdecznie i pozdrawiam :)

goja777 | 2014-03-05

Cudowny romans , POLECAM !! :)

Malina | 2016-08-19

Wiedźma to książka, którą przeczytałam chyba jednego dna. Wciąga od samego początku i nie można się od niej oderwać, z ciekawością czyta się do ostatniej strony. Przy tej książce nie można się nudzić, cały czas coś się dzieje. Bohaterowie są bardzo wyraziści, mają mocne charaktery, każdy posiada swoje zdanie, przez co w ich relacjach nie wieje nudą. Książka mało nawiązuje do poprzednich części, co mi bardzo odpowiadało. Tak naprawdę, jedyną rzeczą która mnie z lekka denerwowała to honor Raina.
Wypożyczając tą książkę tak naprawdę kierowałam się tytułem.
"Wieźma" - cały czas myślałam, że to będzie fantasty, dlatego miałam bardzo miłą niespodziankę, gdy okazało się inaczej :)

lila_2603 | 2014-08-11
Przeczytana: sierpień 2014

Książkę fajnie się czyta , dużo się dzieje, ale drażniło mnie skupienie się autorki wyłącznie na myślach głównej bohaterki. Znamy motywy postępowania głównego bohatera Raina , ale wyłącznie z relacji osób trzecich lub z ust samego bohatera. Poza tym Rain pojawia się i znika ,mam wrażenie , że nie poznajemy go za dobrze.

achaja24 | 2014-05-18
Przeczytana: 17 maja 2014

To już trzecia książka z cyklu Montgomerych i tak jak w przypadku poprzednich wciągnięta za jednym nocnym posiedzeniem:)Ewidętna moja słabość do tej sagi i jej bohaterów!On uparty i honorowy a Ona z pozoru nieśmiała i zagubiona z czasem pokazuje pazurki na dodatek szaleńczo w nim zakochana!Gorąco polecam!

Jedyna | 2015-11-10
Przeczytana: 10 listopada 2015

Dobry romans, choć nie sądzę, że do niego wrócę. Łatwo i szybko się czyta ale bez cudów.

Kasia W-ka | 2012-07-18
Przeczytana: 11 lipca 2012

3 część powiązanych ze sobą historii braci Montgomery: Gavina, Stephana, Raine'a, Milesa.

Ta książka opisuje hastorię Raine'a.

olidi | 2013-04-04
Przeczytana: 04 kwietnia 2013

"Pan uczynił kobiety silniejszymi po to, by potrafiły przezwyciężać słabość mężczyzn".

Evi91 | 2012-04-26
Przeczytana: 22 czerwca 2010

"- Chatworth nie jest człowiekiem honoru - ciągnęła." (Da Capo)

IzaKoa13 | 2016-10-19
Na półkach: Ulubione, Przeczytane