Marsz ołowianych żołnierzy

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Młodych". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Lubelskie
piotrex

Część pierwsza pod tytułem "Ulewa" ukazuje ostatnie dni przed wybuchem II wojny światowej poprzez pryzmat dziecięcych spraw i zabaw. Część druga - "Marsz ołowianych żołnierzy" - to przygody i tragiczne przeżycia osamotnionych chłopców wędrujących na wieś ze zbombardowanej Warszawy. Zakończeniem jest spotkanie chłopców z ojcem na granicy w Zaleszczykach.

kioyko | 2013-12-22

piekna historia. z happy endem. opowiada o milosci w rodzinie ktora zawsze doprowadzi do siebie jak po sznurku kochajace sie osoby mimo przeciwnosci jakie zgotuje los :)

Bałucki | 2015-09-15
apolinary | 2015-09-11