Sfery

Tłumaczenie: Michał Wroczyński
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Fantastyki. Science Fiction". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Cluster
83-7001-326-0
powieść amerykańska
Entemaron

źródło okładki: zdjęcie autorskie

byłem_fprefectem | 2014-01-21
Przeczytana: 21 stycznia 2014

W tle, walka o przetrwanie całej galaktyki. Pałacowe intrygi, nowe przyjaźnie, obce cywilizacje. Poszukiwanie artefaktów pradawnej rasy Starożytnych. Wszystko, na dokładkę, przenika tajemnica Tarota, który okazuje się pozostałością po Starożytnych właśnie. Jest również intryga kryminalna w stylu "Dziesięciu murzynków". Są walki na lasery, włócznie, brony i inne wszelakie narzędzia mordu. Świetnie nakreślone postacie i to tak jakby mimochodem. Cały czas coś się dzieje, nawet w czasie wypoczynku głównego bohatera. Naprawdę ciężko się oderwać. I to wszystko na niecałych trzystu stronach.

Większe sfery tej afery na http://niepamietnikfprefecta.blogspot.com/2014/01/spis-cudzooznic.html

Lukasz R | 2011-10-26

Kompletnie odjechane fantasy - niesamowite pomysly przyprawiajace o gesia skorke i przyspieszony oddech.
Ciekawe jest to ze ksiazka wywarla na mnie takie wrazenie, ze nie pamietajac autora i tytulu po latach szukanie wciaz mialem dobre wrazenie o niej. W koncu ja znalazlem i przeczytalem z jeszcze wiekszym smakiem.

sybla | 2013-12-16

Doskonale mi się ją czyta, nie wiem, ile razy wracałam, ale to na pewno nie były wszystkie. Nikt ze znajomych mojego zdania nie podziela, stąd wnioskuję, że książka jest specyficzna, czyli moje upodobania literackie też? Świetnie, będziemy dobranym duetem :)

OmniModo | 2013-08-19
Przeczytana: 15 sierpnia 2013

Trochę ponad przeciętna. Nawet ciekawa powieść przygodowo-fantastyczna. 3/6

Karol | 2014-07-27
Przeczytana: 27 lipca 2014

Kapitalne rozdziały przetykane takimi sobie.
Warto przeczytać choćby dlatego, żeby dowiedzieć się dlaczego Polarianie jeżdżą za sobą w kółko.

deprywacja | 2011-12-23

jedna z gorszych jakie czytałem :D

sowidyl | 2016-11-11
Tomi1489 | 2016-08-09