Ebookpoint -45% obyczaj
The Princess
Słoneczko
dona

Walka o władzę, przygody, namiętności i... może miłość? Na imię jej Aria. Jest piękną lecz arogancką sukcesorką tronu małego królestwa w Europie. Po burzy, jaką rozpętali spiskowcy w jej kraju, Aria przeżywa prawdziwą burzę u wybrzeży Florydy, z której ratuje ją dzielny porucznik marynarki Stanów Zjednoczonych, J.T.Montgomery. Porucznik Montgomery nie może nie zauważyć urody Arii, ale czy pod maską godności, chłodu i dobrych manier dostrzeże kobietę zdolną do wielkich namiętności? A ona? Na co się zdecyduje, gdy przyjdzie jej wybierać pomiędzy koroną a mężczyzną, którego zesłał jej los?

źródło opisu: opis własny

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

zabielka | 2016-01-18
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 15 stycznia 2016

Świetny, pełen humoru romansik!!! Cieszę się że Ta książka wpadła mi w ręce,,, I co najlepsze właśnie zdałam sobie sprawę że Tak książka należy do serii. A akurat dziś wybieram się do biblioteki. :)
Czyta się miło i szybciutko, nie wieje nudą, główni bohaterowie wykreowani fantastycznie. Na prawdę żałowałam że książka się skończyła, więc nie pozostaje mi nic innego jak polecić serdecznie :)
Pozdrawiam

Amoretta | 2014-09-22
Przeczytana: 22 września 2014

Czytając RYCERZ W LŚNIĄCEJ ZBROI główna bohaterka powołuje się na swoje koligacje królewskie - mój wujek jest królem Lankonii. Czytając SŁONECZKO dowiaduję się jak on znalazł się na tym tronie.
Czasy II wojny światowej. Księżniczka Lankonii Aria zwiedza Stany Zjednoczone, a te zabiegają o wanad. Ktoś próbuje ją zabić, a nieoczekiwanym jej obrońcom zostaje porucznik J.T. Montgomery. Złości się, wścieka, pomstuje na arystokratkę, która musi mieś talerzyk, zastawę, filżankę, gorset, a chleb je nożem i widelcem. Nic nie chce mieć wspólnego z tą wyniosłą paniusią. Rząd jednak ma inne plany - zmusza go do ślubu z nią, zamieszkania i uczynienia prawdziwej Amerykanki.
Czytając co chwila wybuchałam śmiechem. Trzeba mieć wyobraźnie, aby stworzyć taką postać księżniczki, która niczym zaraza codziennie wchodzi za skórę porucznikowi.Polecam.

Madzia | 2011-08-31
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Bajeczna opowieść o miłości. Zdecydowanie na oderwanie się od ziemskiej rzeczywistości i na poprawę humoru.
polecam

Kasia W-ka | 2011-07-26
Przeczytana: 02 lipca 2012

Superrrr!!!!

lady22 | 2016-08-31

Co za cudowna książka....Inna niż te wszystkie romanse, które czytałam. Uwielbiam tematykę wojskową,a w połączeniu z romansem była wspaniała.... No i ten Montgomery był cudowny, nie typowy romantyk (bo takich nie lubie), ale taki arogancki, ale za razem czuły. Mmmmmm :)

eve | 2014-01-11

Taka sobie historia - myślę że mocno naciągana jak na okres w którym została umieszczona.

Adrianna | 2017-01-07

Zamknięta w idealnym świecie dziewczyna trafia do rzeczywistości i przeżywa szok. Do tego spotyka miłość swojego życia i nie wie jak się zachować. Dość zabawna historia.

książek: 1903
Babygrace | 2018-06-12