Rodzinne sekrety

2009-01-01
Olga Gałek
Rodzinne sekrety

Okładka książki Dary losu Jude Deveraux, Judith McNaught
Dary losu Jude Deveraux, Judi...
Okładka książki Żmija Jill Barnett, Patricia Cabot, Geralyn Dawson
Żmija Jill Barnett, Patri...
Okładka książki Zwidy Pam Binder, Jude Deveraux
Zwidy Pam Binder, Jude De...

Bardzo słaba ta książka. Utwierdzam się w przekonaniu, że moja ulubiona bohaterka świetnie pisze romanse historyczne. Natomiast wszystko pozostałe jest nie do zaakceptowania przeze mnie.

Książka napisana lekkim piórem, akcja nabiera szybkiego tempa, fabuła świetna rozbudowane dialogi i utrzymuje romans w napięciu.
Cassandra mając dwanaście lat, zakochuje się w starszym od siebie mężczyźnie Jeffersonie, spotyka go na konferencji biznesowej swojej matki.
Cassandra mimo nieodwzajemnionej miłości do Jeffersona i chłodu matki postanawia, że poślubi go i jej serce rwie się do niego.

Ona sama staje się panią domu i opiekunką jego dziecka, pełna sekretów i tajemnic książka inspiruje mnie bardzo, intryguje z każdą stroną książki wciąga niemożliwie.
Dla mnie to lekki, przyjemny romans wchłonęłam go jak gąbkę przeczytam jednym tchem umiliłam sobie cudowne chwile wieczorkiem.
Zaskakujący, ciekawy bardzo i wzruszający romans miłosny warto przeczytać godny polecenia!!!

W wieku dwunastu lat Cassandra Madden zakochuje się w Jeffersonie Amesie, młodym mężczyźnie, którego spotkała na jednej z biznesowych konferencji swojej matki. Przez lata Cassie trzymała w tajemnicy tę nieodwzajemnioną miłość, walcząc z samotnością i chłodem matki. Nawet kiedy dorosła, poszła do collegu i spotkała mężczyznę, którego miała nadzieję poślubić, jej serce wciąż rwało się do Jeffa...

Przeczytałam jakiś czas temu i moja ocena może być lekko zatarta, ale podobał mi się ten romans. Miał oryginalną i robudowaną fabułę, zróżnicowane słownictwo, przyjemnie się go czytało.

Nuuuudaaa, zwykły, nudny romans

Nuuuudaaa, zwykły, nudny romans

"A rankiem pójdziemy na ryby albo coś w tym stylu." (Lucky)

"A rankiem pójdziemy na ryby albo coś w tym stylu." (Lucky)

"Rodzinne Sekrety", to romans z wątkiem kryminalnym w tle.

Książka jest lekka, przyjemnie się ją czyta ze względu na zabawne dialogi i sytuacje.

Bohaterka - Cassie - w wieku 12 lat zakochuje się w Jeffie, który jest od niej o 11 lat starszy... Swoje młodzieńcze zafascynowanie jego osobą przenosi w dorosłe życie. Zostaje nianią jego małej córeczki, a także opiekunką jego ojca. Staje się "panią domu" z uwagi na fakt, że żona Jeffa została zamordowana. Jeff jednak nie zwraca uwagi na Cassie, a przynajmniej takie wrażenie odnosi dziewczyna...

Jeff jest agentem CIA, skrycie podkochuje się w Cassie, nie zdradza uczuć, aby ją chronić. Sytuacja zmienia się, gdy Cassie zaprzyjaźnia się z sąsiadką-aktorką (a tak na prawdę, to szpiegiem rządowym ^^). Za jej przyczyną odkrywa czym na prawdę zajmuje się jej obiekt westchnień, przeżywa wiele przygód i w końcu osiąga swój cel...

Jaki? Przeczytajcie sami, a się przekonacie!

Książka nie jest typowym, mdłym romansem, w którym bohaterowie najwięcej spędzają w łóżku. W tej książce ciągle coś się dzieje - drobne fakty na koniec składają się w całość, a rodzinne sekrety stają się dla czytelnika jasne jak słońce...

Polecam!

"Rodzinne Sekrety", to romans z wątkiem kryminalnym w tle.

• Jude Deveraux
  • Deveraux Jude
  • 2010
  • Magda przeczytane
  • Własne moje

Dodaj cytat z książki Rodzinne sekrety