Przypływ

Tłumaczenie: Ewa Bobocińska
Cykl: Saga rodu Montgomerych (tom 17)
Wydawnictwo: Da Capo
The High Tide
Przypływ
dona

Fiona Burkenhalter, wschodząca gwiazda potężnej firmy z Manhattanu, jest typową mieszkanką Nowego Jorku, z charakterystyczną dla mieszkańców tego miasta pogardą dla wszystkiego, co nie jest związane z tą metropolią. Kiedy szef niespodziewanie wysyła ją służbowo do rezerwatu Everglades na Florydzie, Fiona czuje się tak, jakby zesłano ją na obcą planetę. Na domiar złego nie ma pojęcia, że wplątuje się w najbardziej niebezpieczną przygodę swojego życia, podczas której nieokrzesany, lecz niewątpliwie przystojny Ace Montgomery stanie się jej sprzymierzeńcem.

eve | 2014-01-11

Jestem zaskoczona tematyką kryminalną tej książki. Romans swoją drogą ale wątek kryminalny fajnie podtrzymany na kartach książki.

Evi91 | 2012-04-26
Przeczytana: 15 sierpnia 2010

"-Tak. - Fiona mrugała oczami ze zdziwienia." (Da Capo)

Katharina | 2016-09-16
książek: 1914