Neq Miecz

Tłumaczenie: Michał Jakuszewski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Krąg Walki". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Neq the Sword
krąg walki
Monika

Trzytomowa epopeja heroiczna, rozgrywająca się w świecie po wojnie atomowej wśród barbarzyńców - koczowników, których kodeks honorowy przewiduje tylko jeden sposób rozstrzygnięcia sporu - pojedynek w tytułowym kręgu walki.

Mamerkus | 2015-03-10
Przeczytana: 10 marca 2015

Komuna remedium na całe zło ludzkości. Wolny seks, pokój, miłość, ekstazy, coco jumbo i do przodu. Tak jest, wspaniała przyszłość przed ludzkością. "Neq the sword" wieńczy najbardziej chyba kuriozalną trylogię fantastyczną w historii wszechświata, po przyzwoitym "Sos the robe" i modzie na sukces w "Var the stick" w "Neq the sword" Anthony raczy czytelnika instruktażem o wyższości życia w komunie nad republiką, tyranią, demokracją, cesarstwem, amazonkami i ogólnie państwem. Dobrze, że to tylko trzy cienkie powieści.

Kubeusz | 2015-10-30

O ile dwie pierwsze części są mniej lub bardziej bezbolesne, to Neq... mnie wymęczył totalnie, nie poleciłbym nikomu.

Insus | 2014-02-22
Przeczytana: 23 lutego 2014

Słabiutka i naiwna książka. Nie polecam.

BaalRavenlock | 2016-01-19
Na półkach: Post-apokalizm, Przeczytane