Aniołowie

Wydawnictwo: Ravi
Angeli. Esseri di luce, messaggeri celesti, custodi dell'uomo
anioły, zjawiska paranormalne
religia

W dzisiejszym świecie - areligijnym i dalekim od metafizyki - temat tak ulotny jak aniołowie najczęściej jest pomijany niechętnym milczeniem. Jeszcze niedawno stanowili oni naturalną część koncepcji religijnych osób wierzących; dziś nawet teologowie nie poświęcają im zbyt dużo uwagi. Jednakże z tej przyczyny metafizyczny świat aniołów nie zanika. Niezależnie od ogólnej obojętności nawet teraz...

Jednakże z tej przyczyny metafizyczny świat aniołów nie zanika. Niezależnie od ogólnej obojętności nawet teraz od czasu do czasu odzywają się głosy przypominające nam o ich istnieniu.

Paola Giovetti zebrała te świadectwa, poddając je pod rozwagę Czytelników, którzy są, według niej, bardziej stęsknieni aniołów niż ciekawi demonów, o których rozprawia się coraz chętniej.

(Z okładki)

Lukrecja | 2016-02-01

Bardzo dziwna. Przeczytałam wiele książek o aniołach, angelologia była moją pasją i ciągle mam respekt i ciekawość do aniołów, jednak ta książka jest dziwna. Kupiłam bo zachęciła mnie również okładka, jednak po przeczytaniu pozostał mi dziwny niesmak i trąciło nieco sekciarstwem. Oddałam w te pędy do antykwariatu, bo żal mi było ją wyrzucić, jednak nie mogłam jej pozostawić pod własnym dachem. Może wyjątkowo akurat tej książki nie zrozumiałam, choć nie sądzę...

MaratikS | 2015-07-21
Przeczytana: 21 lipca 2015

Jedna opinia do 2 książek: szkoda, że jest tylko "przeczytane, teraz czytam i chcę przeczytać", mi potrzebne jest - nieprzeczytane mimo wysiłków. Ku mojemu zaskoczeniu obie książki mnie śmiertelnie znudziły.

magdusia87 | 2016-09-17
Przeczytana: 10 października 2016