Louis na plaży

978-83-60915-32-5
komiks
komiksy
Moonlight

To miał być zwyczajny dzień na plaży: woda, piasek i pan z lodami.... Ale z Louisem nic i nigdy nie jest zwyczajne. Puszczanie latawca kończy się katastrofą, nurkowanie spotkaniem z morskim potworem, a budowanie zamku z piasku... Lepiej nawet nie mówić. Najważniejsze, że cały czas coś się dzieje i jest zabawa. Louis na plaży to najnowszy album Guya Delisle, autora Phenianiu i Kronik...

Louis na plaży to najnowszy album Guya Delisle, autora Phenianiu i Kronik birmańskich. Tamte komiksy były dziennikami z podróży, teraz Delisle, obserwując swojego małego synka, stworzył porywającą historię, w której rzeczywistość miesza się z fantazją.

Louis na plaży to jeden z niewielu komiksów przeznaczonych zarówno dla starszego, jak i, lub przede wszystkim, najmłodszego czytelnika.

Paweł Panfil | 2016-08-26
Przeczytana: 26 sierpnia 2016

Niezwykle prosta, ale jakże sympatyczna i zabawna historyjka o jednym dniu, który mały chłopiec spędza na plaży. Z jednej strony robi to co wszystkie dzieci w pewnym wieku, z drugiej tam, gdzie przygody jednych się kończyły, tam jego się zaczynają. Pomysłowe i zabawne. No i jest Osioł. Osioł jest kozakiem.

kipog | 2011-09-18
Przeczytana: 23 sierpnia 2011

Wiadomo-najlepiej przeczytać to na plaży co też uczyniłem. Szybka, krótka jazda po plaży. W sumie nic wielkiego, żadnych większych pomysłów narracyjnych [no może śmieszne obrazki grubych pań na plaży i dzieci - szczególnie jeden co ciągle zajada loda] tylko szybki komiks dla zabawy.

| 2013-05-05
Przeczytana: 01 maja 2013

Bardzo sympatyczny. Uwielbiam Delisle. Czekam na jego nową premierę w Polsce!

Dagmara | 2016-02-24
Na półkach: Przeczytane, Komiks