Mjr Kups o 56. Kompanii Specjalnej

Wydawnictwo: Red Horse
978-83-60504-35-2
ania_och

W tej książce razem z mjr. Arkadiuszem Kupsem opowiadamy o świecie komandosów 1. Batalionu Szturmowego i 56. Kompanii Specjalnej. O wielkiej pasji i przygodzie ludzi, którzy je tworzyli, być może szalonych, ale bez reszty oddanych swej służbie.Relacja na wskroś osobista, nieunikająca rozrachunków. Relacja przesycona ironią i poczuciem humoru bliskim zarówno klimatowi przygód dzielnego wojaka Szwejka, jak i "Paragrafu 22".

Piotr Bernabiuk

źródło opisu: Wydawnictwo Red Horse, 2007