Neon Genesis Evangelion t. 2

Tłumaczenie: Rafał Rzepka
Cykl: Neon Genesis Evangelion (tom 2)
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
Shin Seiki Evangerion
manga, NGE, Eva
komiksy
Oceansoul

Pierwsza walka Shinjiego w EVIE-01 zakończyła się pokonaniem Anioła. Ale co teraz? Jak ułoży się życie bohaterowi, który wcale nie chce być bohaterem? Zwłaszcza, że ma mieszkać z piękną panią major Kusanagi...

źródło opisu: http://jpf.com.pl

źródło okładki: http://jpf.com.pl

Esme | 2016-04-07
Przeczytana: luty 2016

Tomik drugi jest chyba moim ulubionym tomikiem z dzieciństwa, chociaż wtedy był jeszcze "pociachany" na poszczególne zeszyty... Poznajemy więc w nim nieco lepiej Misato i PenPena, motywy kierujące Shinjim, a także jego dwóch kolegów. W przeciwieństwie do poprzedniego tomu możemy tu zobaczyć mnóstwo emocji bohaterów, bogatą mimikę (momentami przezabawną :D!), nie zabrakło także wątków psychologicznych. Chociaż kiedyś bardziej utożsamiałam się z Shinjim a teraz zdecydowanie wolę Misato, to jednak cała historia nic nie straciła w moich oczach (a wręcz zyskała). Masterpiece w swoim rodzaju!

EssiDaven | 2017-07-20
Przeczytana: 18 marca 2016