Pierwsze wrażenie

Tłumaczenie: Olga Gałek
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Endenton". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Lucky
First Impressions
978-83-60177-32-7
Pierwsze, wrażenie
dona

Przeprowadzając się do rezydencji Farringtonów, czarującego domu, który otrzymała w spadku, Eden Palmer miała nadzieję rozpocząć nowe życie. Jednak wkrótce po przyjeździe do miasteczka zostaje wciągnięta w tajemnicę, która zagraża nie tylko jej planom i reputacji, ale i życiu... a gdy dwóch przystojnych kawalerów zaczyna ją adorować, Eden czuje się mile połechtana, ale staje się też bardziej podejrzliwa. Czy może wykorzystać jednego mężczyznę, by chronił ją przed drugim?

Marioolka20 | 2015-06-23

Zdecydowanie wciągająca książka ! Strasznie mi się spodobała, a najbardziej to, że czasami sama nie wiedziałam o co w końcu chodzi, a także kto jest tym dobrym, a kto złym :D. Jest to moim zdaniem dobra książka dla matek, które wchodzą na głowę swoim córkom, a w końcowym efekcie wszystko spada na ich głowę. Polecam gorąco ! :)

karjola | 2012-07-26
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: lipiec 2012

Czyta się świetnie, wciąga niesamowicie, piękna miłość i trochę przygody:)naprawdę polecam

Evi91 | 2012-04-26
Przeczytana: 14 czerwca 2010

"W końcu, Eden usiadła na starej komodzie w hallu i westchnęła."(Lucky)

Barbara | 2016-11-13
Przeczytana: 12 listopada 2016