Fullmetal Alchemist t. 17

Tłumaczenie: Paweł Dybała
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Fullmetal Alchemist, J. P. F. Shonen Manga Serial". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
Hagane no Renkinjutsushi
manga, FMA, Edward Elric, alchemia
komiksy
Oceansoul

Dwaj bracia, Edward i Alphonse Elric, za pomocą alchemii podejmują rozpaczliwą próbę przywrócenia życia zmarłej matce. Niestety, transmutacja kończy się niepowodzeniem. Ostatkiem sił Edwardowi udaje się przywołać z zaświatów duszę, Alphonsa i zamknąć ją w metalowej zbroi, jednak cena, jaką przychodzi mu za to zapłacić, jest wysoka - musi poświęcić w zamian swoją prawą rękę. Bracia składają przysięgę, że pewnego dnia odzyskają wszystko to, co utracili....

EmilyStrange | 2012-08-19
Przeczytana: 19 sierpnia 2012

Mnóstwo akcji i humoru, to lubię xD Retrospekcja ojca Elrików sprawiła, że jeszcze bardziej pokochałam Ala Bąbelka, a jednocześnie utwierdziła w przekonaniu, że z Hochenheima ojciec to był marny. Walka w fortecy Briggs była genialna.

Aleksandra | 2013-11-02

Uważam, że jest to jedna z lepiej dopracowanych mang fantasy. Postacie może i są przewidywalne, ale w tym wszystkim zabawne i łatwo się z nimi utożsamić.
Zdaje mi się, że ta manga spełnia wszystkie wymogi gatunku i to w pięknym stylu.

Aiwlys | 2013-01-30
Na półkach: Przeczytane, Na półce, Mangi
Przeczytana: 2010 rok

Bardzo podobają mi się wątki, gdy Ed i Al byli maluszkami, a ojciec jeszcze z nimi mieszkał. Poza tym pani generał z Północnej Bramy jest moją faworytą.

Natalia Burza | 2013-10-26

Polecam wszystkim którzy lubią przychody i alchemię :D

| 2012-02-23

Kocham to!!!!