Motylem będę czyli wszystko o odchudzaniu

Wydawnictwo: G+J
8 (2 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
978-83-61299-56-1
odchudzanie, zdrowie, otyłość
zdrowie, medycyna
jelen

Książka kierowana do osób z nadwagą, oraz otyłych. Pokazuje zagrożennia wynikające z tej choroby, oraz metody zrzucenia wagi. Napisana przez dr Monikę Stołyhwo-Gofron, specjalistkę w leczenia osób z nadwagą i otyłością, oraz Agnieszkę Radzikowską - praktyka odchudzania.

PrzyAromacieKawy | 2012-03-12
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 12 marca 2012

Temat odchudzania i zdrowego odżywiania zawsze mnie ciekawił i pociągał. Stąd moje zaciekawienie tytułem, na który trafiłam już rok temu. Teraz jednak przypadkiem znów wpadł w moje ręce i postanowiłam, że czas, aby zagościł na mojej półce.
To książka dla każdego, kto chce zdrowo żyć! zdrowo się odżywiać! zdrowo funkcjonować! przyjmować witaminy nie w tabletkach, ale w produktach, naturalne. Co znajdziecie: rozmowy ze specjalistami
dietetykiem, dermatologiem, kosmetyczką, trenerem, edokrynologiem.
sposoby i zalecenia dotyczące odżywiania dla różnych grup osób ułożone pod kątem problemów zdrowotnych - problemy z tarczycą, układem sercowo-naczyniowym, wątrobą.
porady ogóle na temat zdrowego odżywiania, które może zastosować każdy z nas
bardzo duży i ciekawy przegląd najpopularniejszych diet, ćwiczeń, kosmetyków "czyniących cuda". zabiegów i ofert firm kosmetycznych i innych takich cudów wraz z obalaniem mitów na ich temat.
aspekty psychologiczne towarzyszące odchudzaniu i sposoby...

jelen | 2010-08-02

Kupiłam ją mimo braku nadwagi z zamiarem nauczenia się czegoś o zdrowym odżywianiu.

sylwka128 | 2014-08-30
Przeczytana: 02 października 2014