A Holiday of Love
miłość, choinka
dona

Napisane przez cztery słynne autorki romansów: Jude Deveraux (Odmiana uczuć), Judith McNaught (Trzy zaklęcia), Arnette Lamb (Nadchodzi poseł królewski) oraz Jill Barnett (Daniel i anioł) cztery wspaniałe opowiastki o miłości. Akcja każdej z nich związana jest z Gwiazdką.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/

wiech | 2014-04-07
Przeczytana: 07 kwietnia 2014

"Trzy zaklęcia" Judith McNaught - tylko tę przeczytałam, ponieważ jest kontynuacją trylogii o Westmorelandach.
Bohaterem jest Nicki DuVille, znany już z "Whitney" i "Zanim się pojawiłaś", cudowny facet, takiego go zapamiętałam z poprzednich książek.
I miałam cichą nadzieję, że autorka poświęci mu kolejną dużą powieść. Niestety poświęciła mu tylko to króciutkie opowiadanie.
Partneruje mu tu Julianna, również znana z "Zanim się pojawiłaś". Młodziutka, piękna, niezwykle sympatyczna dziewczyna.
Pojawią się też bracia Westmoreland ze swoimi żonami.
Polecam to opowiadanie - kończy trylogię.

ivonka111 | 2013-11-22
Przeczytana: 05 maja 2009

lekki romans

izomorfia3 | 2014-11-04
Przeczytana: 12 listopada 2014

Miłośc pod choinkę (Świąteczny romans) 1 - Jude Deveraux - Zmiana uczuć-- on po 40, wielki-to samo co "Dary losu"i Odmiana uczuc

Jill Barnett (Daniel i anioł)on po 30

Evi91 | 2012-04-26
Przeczytana: 06 listopada 2011

"Świąteczny romans": "- Chyba nie masz zamiaru mi odmówic, kochanie?" (Prószyński i S-ka)
"Miłośc pod choinkę": "Randy była kobietą o miękkim sercu" (Prószyński i S-ka)

Agnieszka75 | 2014-10-28

Polecam wszystkie książki tej autorki!

Edit | 2016-09-22
Na półkach: Ulubione, Przeczytane