A Holiday of Love
miłość, choinka
dona

Napisane przez cztery słynne autorki romansów: Jude Deveraux (Odmiana uczuć), Judith McNaught (Trzy zaklęcia), Arnette Lamb (Nadchodzi poseł królewski) oraz Jill Barnett (Daniel i anioł) cztery wspaniałe opowiastki o miłości. Akcja każdej z nich związana jest z Gwiazdką.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/

wiech | 2014-04-07
Przeczytana: 07 kwietnia 2014

"Trzy zaklęcia" Judith McNaught - tylko tę przeczytałam, ponieważ jest kontynuacją trylogii o Westmorelandach.
Bohaterem jest Nicki DuVille, znany już z "Whitney" i "Zanim się pojawiłaś", cudowny facet, takiego go zapamiętałam z poprzednich książek.
I miałam cichą nadzieję, że autorka poświęci mu kolejną dużą powieść. Niestety poświęciła mu tylko to króciutkie opowiadanie.
Partneruje mu tu Julianna, również znana z "Zanim się pojawiłaś". Młodziutka, piękna, niezwykle sympatyczna dziewczyna.
Pojawią się też bracia Westmoreland ze swoimi żonami.
Polecam to opowiadanie - kończy trylogię.

| 2017-01-28
Na półkach: Tylko dla Pań, Przeczytane

Książki nie mogłam znaleźć, ale dostałam się do historii pt "Trzy zaklęcia", która dotyczy DeVilla, znanego przystojniaka z historyków Pani Judith. Będzie krótko i zwięźle, bo taka (ku mojemu bolejącemu sercu) jest ta historia.

Połączony z Julianną (znaną z części o Stephenie i Sherry). Ona ma dość matki, która chcąc ją na siłę zeswatać, przynosi jej wstyd, prosi więc Nickiego, by ją skompromitował. Oczywiście nie robi tego na trzeźwo, jako że jest rezolutną dziewczyną, wypija więc wcześniej coś na odwagę i na balu, gdzie jest też DeVille, dochodzi do sytuacji, w której on jest zmuszony ją poślubić. Czuje się oszukany i zsyła młodą żonkę na wieś... Potem akcja jest tak zwięzła, że żal mi się robi takich fajnych bohaterów, osadzonych w tak ociosanej opowiastce.

Potencjał był ogromny i uważam, że lepiej byłoby zostawić bohaterów bez własnej historii, niż tak ich umniejszyć.

liv87 | 2017-01-11
Przeczytana: 11 stycznia 2017

Cztery romanse z Bożym Narodzeniem w tle, szybko się czyta, fabuła jest trochę bardziej skomplilkowana niż zwykle w romansach, więc to na plus.

ivonka111 | 2013-11-22
Przeczytana: 05 maja 2009

lekki romans

izomorfia3 | 2014-11-04
Przeczytana: 12 listopada 2014

Miłośc pod choinkę (Świąteczny romans) 1 - Jude Deveraux - Zmiana uczuć-- on po 40, wielki-to samo co "Dary losu"i Odmiana uczuc

Jill Barnett (Daniel i anioł)on po 30

Evi91 | 2012-04-26
Przeczytana: 06 listopada 2011

"Świąteczny romans": "- Chyba nie masz zamiaru mi odmówic, kochanie?" (Prószyński i S-ka)
"Miłośc pod choinkę": "Randy była kobietą o miękkim sercu" (Prószyński i S-ka)

Agnieszka75 | 2014-10-28

Polecam wszystkie książki tej autorki!

Oszka71 | 2017-02-06
Edit | 2016-09-22