Grzechy ojca

Tłumaczenie: Agnieszka Kwiatkowska
Wydawnictwo: Da Capo
Her father's sins
dzasti19

Queenie, półsierota wychowana w małym angielskim miasteczku, najwyraźniej urodziła się po to, by cierpieć. Bieda, samotność, znęcanie się ojca-pijaka, który obciąża dziewczynę winą za śmierć matki - wszystko to układa się w nieustające pasmo udręk. Dopiero gdy Queenie wyrasta na piękną młodą kobietę, szczęście zaczyna się do niej uśmiechać - miłość może odpienić jej życie. Ale znów wyłania się widmo przeszłości, znów grzechy ojca kładą sięcieniem na losach Queenie.

ewusia81 | 2011-03-28
Przeczytana: 27 marca 2011

Świetna, dość mroczna historia dziewczyny, której życie nie oszczędzało od czasu jej narodzin.Przyznam szczerze, że zakończenie i rozwój wydarzeń bardzo mnie zaskoczyło gdyż spodziewałam się raczej klasycznego happy endu.... Zdecydowanie jestem na "tak"

Lilka | 2016-02-08
bietka | 2015-09-11