Okładka książki Asteriks i Latraviata

Asteriks i Latraviata

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Asterix". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
komiksy
typ
papier
Oceansoul
7.17 (84 ocen i 2 opinie)

Opis książki

Kolejna część jednego z najpopularniejszych francuskich komiksów. Galowie z małej wioski wpadają w pułapkę zastawioną przez Rzymian przy pomocy Latraviaty - pięknej aktorki z samej stolicy imperium. Okazuje się, jak łatwo jest ponętnej kobiecie owinąć sobie wojowniczych Celtów wokół małego paluszka...

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
chrispu | 2014-03-30
Przeczytana: marzec 2012

Odcinek komiksu, który długo był kultowy. I osiągał zawrotne ceny na aukcjach. Nie z powodu jakiejś "wstrząsającej" zawartości ale z powodu swojego bardzo nikłego nakładu. Pojawił się w księgarniach i znikł na długie lata. Dopiero ostatnio nastąpiło wznowienie. A co do zawartości - poznajemy tu rodziców głównych bohaterów (fajnie przedstawieni), możemy również zobaczyć co może zdziałać zakochany gal (i to bez napoju magicznego). Jest trochę śmiesznych sytuacji i rysunków, zaś cała intryga obraca się wokół "udawania" kogoś innego. Nie jest to zły komiks, ale po świetnym poprzedniku ma się wrażenie, iż został on napisany i narysowany bardziej z potrzeb finansowych niż artystycznych.

kendo777 | 2012-09-05

31. album Asteriksa. Nigdy nie powinien powstać. Żenująco słaby.

Seweryn | 2014-07-18
animus108 | 2014-06-30