Okładka książki Asteriks i Latraviata

komiksy
typ
papier
Oceansoul
7,19 (89 ocen i 3 opinie)

Opis książki

Kolejna część jednego z najpopularniejszych francuskich komiksów. Galowie z małej wioski wpadają w pułapkę zastawioną przez Rzymian przy pomocy Latraviaty - pięknej aktorki z samej stolicy imperium. Okazuje się, jak łatwo jest ponętnej kobiecie owinąć sobie wojowniczych Celtów wokół małego paluszka...

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
chrispu | 2014-03-30

Odcinek komiksu, który długo był kultowy. I osiągał zawrotne ceny na aukcjach. Nie z powodu jakiejś "wstrząsającej" zawartości ale z powodu swojego bardzo nikłego nakładu. Pojawił się w księgarniach i znikł na długie lata. Dopiero ostatnio nastąpiło wznowienie. A co do zawartości - poznajemy tu rodziców głównych bohaterów (fajnie przedstawieni), możemy również zobaczyć co może zdziałać zakochany gal (i to bez napoju magicznego). Jest trochę śmiesznych sytuacji i rysunków, zaś cała intryga obraca się wokół "udawania" kogoś innego. Nie jest to zły komiks, ale po świetnym poprzedniku ma się wrażenie, iż został on napisany i narysowany bardziej z potrzeb finansowych niż artystycznych.

Kamilkaa21 | 2015-01-15
Na półkach: 2015, Przeczytane, PDF EBOOK, Komiksy

Kolejny kiepski numer komiksu. Jest niewiele lepszy od nr 33 " Kiedy niebo spada na głowę " ale ten numer to mam wrażenie, że na siłę powstał. Autor komiksu już nie miał sensownego pomysłu na zakończenie serii i tym sposobem im dalej tym gorzej jest... nawet nawiązanie do nagrody Cezara [ teraz Oscara ] jest słabe.

kendo777 | 2012-09-05

31. album Asteriksa. Nigdy nie powinien powstać. Żenująco słaby.

Tecna | 2014-12-25
Na półkach: 2014, Przeczytane, Ulubione, Posiadam